دکتر ناجی فرماندار شهرستان بهارستان در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان بهارستان گفت: پیوند بین قوای سه گانه سبب آرامش جامعه شده است.

دکتر ناجی فرماندار شهرستان بهارستان همزمان با هفته قوه قضائیه با حضور در محل ساختمان دادگستری و دادستانی ضمن دیدار با حسنی رئیس دادگستری و آذرپور دادستان شهرستان بهارستان، هفته قوه قضائیه را به مجموعه مسئولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و کارکنان دستگاه قضایی تبریک گفت.

دکتر ناجی با همراهی معاون سیاسی انتظامی، بخشداران گلستان و بوستان و فرماندهی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائيه با رييس دادگستري و دادستان عمومي و انقلا‌ب و تني چند از قضات ديدار كردند.

در اين ديدار دکتر ناجی ضمن تقدير و تشكر از رئيس دادگستري و دادستان و قضات گفت: اگر فعالیت دقیق مجموعه دستگاه قضا در برقراری عدل و قسط انجام نشود، مشکلات مضاعفی گریبانگیر سایر حوزه ها در حفظ نظم و امنیت می گردد.

وی با اشاره به سخنان ریاست محترم جمهور در همایش بزرگداشت هفته قوه قضائیه افزود: قوه قضائیه تنها جایی است که برنامه های حزبی، جناحی و فراجناحی در آن راهی ندارد و معیار برخورد فقط اقامه قسط و  عدالت می باشد.

وی ضمن تأکید بر استمرار همکاری و تعامل منطقی مجموعه دستگاه قضا با برنامه های دولت تدبیر و امید در راستای اهداف نظام و پیشبرد امور، اظهار داشت: مرجع صدور تمامی احکام، قوه قضائیه است و سایر افراد یا گروه ها حق ورود به این حوزه را ندارند.

بر اساس این گزارش، دکتر ناجی با اهدای لوح تقدیر از مسئولان دستگاه قضایی شهرستان تجلیل کرد.

 

منبع