خط تاکسی پرند- مترو آزادگان توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر پرند با اختصاص ۱۵ دستگاه تاکسی در این خط به بهره برداری رسید.

در افتتاحیه این مراسم که نائب رئیس و رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سرپرست خدمات شهری و سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک حضور داشتند؛ تاکسی های این خط به صورت نمایشی از مسیر پایانه امام خمینی تا استقلال را طی کرده و به محل ایستگاه در پایانه امام خمینی بازگشتند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر در سخنرانی خود در جمع حاضرین و رانندگان ضمن اشاره به اینکه تمام هدف اعضای شورا و همکاران در شهرداری پرند؛ توانمندسازی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر پرند، به طوری که شایسته شهروندان باشد به رانندگان احترام و تکریم به مسافران را گوشزد کرد.

در ادامه ذوالفقاری سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک، ‌ضمن تشکر از زحمات شورای شهر و بهروز کاویانی شهردار پرند، برای گرفتن و راه اندازی این خط اذعان داشت :‌پس از ساماندهی پایانه های استقلال و امام خمینی و خطوط تاکسیرانی منتهی به پرند، این اولین خط تاکسیرانی پس از استقرار شهرداری و سازمان حمل و نقل و ترافیک در شهر پرند است که جهت تسهیل در تردد شهروندان راه اندازی شد.

وی افزود : این خط به طور آزمایشی با ۱۵ دستگاه تاکسی در این مسیر راه اندازی شده است و در صورت استقبال شهروندان بصورت دائم و با تعداد تاکسی بیشتری به کار خود ادامه خواهد داد.

ذوالفقاری در پایان به برنامه های پیش رو در سازمان حمل و نقل و ترافیک اشاره کرد و گفت در آینده نزدیک بنا به نیاز شهروندان خطوط جدید تاکسی و اتوبوس در شهر پرند راه اندازی خواهد شد.

 

منبع