حسین خانمحمدی یکی از خیابان های اصلی نسیم شهر خیایان شهدا است که فروشندگان با رعایت نکردن حقوق شهروندی و پایمالی عدالت، خیابان را به یک بازار تبدیل می کنند و از نظر یک عضو شورای اسلامی نسیم شهر ،  در آمد زایی در آن جا مشکل شرعی و قانونی دارد.

هر ساله در طول سال فروشندگان برای فروش اجناس خود محلی را انتخاب می کنند تا خدمات خود را به مردم عرضه نمایند؛ از این رو فروشندگان نسیم شهری نیز خیابان شهدا را برای عرضه محصولات خود انتخاب می کنند و طوری خیابان را به تصرف خود در می آورند که هیچ جای عبور و مرور شهروندان در پیاده رو و یا با خودرو وجود ندارد.

این موضوع در حالی است که اگر اتفاقی نظیر آتش سوزی در آن محل رخ بدهد، هیچ  گونه راهی برای عبور خودروهای آتش نشانی وجود ندارد و اگر درگیری رخ بدهد، فقط ماموران نیروی انتظامی برای به موقع حاضر شدن در صحنه ناگزیرند از خودرو خود پیاده بشوند زیرا به سختی و شاید اصلا خودرو  از آن جا نتواند عبور کند.

وضع موجود خیابان شهدا در حالی است که نسیم شهر در جنب میدان شهید رجایی بازارچه ای برای عرضه محصولات دارد.

 حسین خان محمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر در این خصوص به  خبرنگار پانا گفت: پیاده روها برای افراد پیاده و خیابان برای خودروها می یاشد، عدالت بر این است که هر کس مراعات حال دیگران را نیز بکند  که متاسفانه در خیابان شهدا این امر وجود ندارد و از نظر من در آمد زایی در آن جا مشکل شرعی و قانونی دارد .

وی در پایان از  شهرداری نسیم شهر خواست  به این  مشکلات رسیدگی کند.

 

منبع