مسجد حضرت علی ابن ابی طالب(ع) روستای انجم آباد با حضور مسؤولان شهری افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم بیژن سلیمان پور، فرماندار شهرستان رباط کریم با اشاره به ساخت مسجد کنونی در روستای انجم آباد، اظهار کرد: در ساخت چنین بنایی که مدرسه ای برای جوانان خواهد بود مردم نقش مهمی را ایفا کردند و به حق باید از آن ها تشکر کرد.

وی افزود: برای بندگان خدا افتخار است که زکات مال آن ها در راه ساخت مسجد هزینه شود و این برکت ویژه ای را به زندگی آن ها می دهد.

در ادامه این مراسم، ابراهیم نکو، نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ساختن مسجد به تنهایی کفایت نمی کند بلکه باید به زیبایی آن هم اهمیت داد.

وی افزود: در سال فرهنگ ساخت چنین مساجدی در شهرستان می تواند در ارتقا اهداف فرهنگی نقش بسزایی داشته باشد،بنده از هیئت امناء و دیگرمسوولان مساجد می خواهم حتی یک لحظه هم مسجد را خالی نگذارند و همواره اجراکنندگان کار فرهنگی در مسجد باشند.

نکو با اشاره به ظرفیت بزرگ روستای انجم آباد و قابلیت تبدیل این روستا به شهر، تصریح کرد: بنده ودوستان پیگیر آن هستیم تا روستای انجم اباد را به شهر تبدیل کنیم چرا که برخی روستاهای دور افتاده هم شهر شده اند.

 گفتنی است در این مراسم رییس اداره تبلیفات اسلامی، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، بخشدار، رییس کمیته امداد و … حضور داشتند.

 

منبع