مدیر روابط عمومی شهرداری گلستان بر لزوم مشارکت رسانه ها در تحقق اهداف مدیریت شهری تاکید کرد.

مددزاده با اشاره به اجرای پروژه های تدوین شده عمرانی خاطرنشان کرد: اقدامات عمرانی و خدماتی شهرداری گلستان، در معرض دید شهروندان است و شهروندان شاهد تکاپوی شبانه روزی کارگاه های عمرانی در همه نقاط شهر علی الخصوص در رودخانه شادچای و کانال سیاب می باشند.

وی افزود: شهروندان فهیم گلستان در عمل، شاهد تلاش و فعالیت منتخبان خود در شورای اسلامی شهر و خدمتگزاران خود در مجموعه شهرداری هستند.

مددزاده با تاکید بر این که رویکرد مدیریت شهری به دور از جنبه های تبلیغی و تشریفاتی است، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر و شهرداری در اجرای برنامه های مختلف، به دنبال بهره برداری تبلیغاتی نیستند چرا که فعالیت ها و اقدامات انجام شده برای عموم شهروندان ملموس می باشد.

ایشان اضافه کرد: رسانه ها در این زمینه می توانند با انتقادهای منصفانه و عادلانه خود و انتقال مشکلات شهروندان به مسئولین، در مدیریت شهر و رفع مشکلات مردم کمک شایانی داشته باشند.

مدیر روابط عمومی شهرداری تصریح کرد: مدیریت شهری در برنامه ریزی های کلان مدیریتی مطمئنا پیشنهادها و انتقادات صاحبنظران و اندیشمندان این عرصه را در راستای عمران و آبادی هر چه بیشتر شهر مدنظر قرار می دهد.

مددزاده در پایان از همکاری و همدلی شهروندان ولایی شهر گلستان که پا به پای مسئولین جهت آبادانی شهر همفکر و همسو بوده اند، تقدیر و قدردانی نمود

 

منبع