دکتر ناجی فرماندار بهارستان با حضور در جمع رؤسای اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف شهرستان بهارستان، ضمن تبریک روز ملی اصناف اظهار داشت: واگذاری امور به مردم، باعث شکل گیری رقابت سالم اقتصادی می شود.

دکتر ناجی با همراهی معاون سیاسی انتظامی، بخشداران گلستان و بوستان به مناسبت روز اصناف با حضور در محل اتاق اصناف شهرستان بهارستان با رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، رئیس اتاق اصناف و اعضای اتحادیه های شهرستان دیدار کردند.

فرماندار بهارستان ضمن تأکید بر واگذاری امور به مردم اظهار داشت: تلاش مجموعه دولت تدبیر و امید توجه ویژه به اقتصاد و ایجاد بستر لازم به منظور واگذاری اختیارات و امور اقتصادی به مردم می باشد تا با کنترل مردمی، رقابت سالم اقتصادی و کاهش هزینه ها، شاهد رشد و توسعه کشور در زمینه اقتصادی باشیم.

وی با اشاره به نقش اصناف در ایجاد بستر لازم به منظور واگذاری امور اقتصادی به مردم تصریح کرد: با فعالیت قانونی هر چه بیشتر اصناف در بسترسازی برای ایفای نقش مردم در اقتصاد و تعامل و برنامه ریزی مناسب با مجموعه مدیریتی شهرستان، شاهد تغییرات در روند مناسبات در سطح شهرستان و توسعه در حوزه اقتصاد می شویم.

در ادامه دکتر ناجی ضمن تقدیر از تلاشهای جعفر درویشی رئیس سابق اتاق اصناف شهرستان بهارستان، انتخاب بیوک حمیدی به عنوان ریاست اتاق اصناف را تبریک گفت.

بر اساس این گزارش، 29 اتحادیه صنفی شامل 20 هزار واحد صنفی در سطح شهرستان بهارستان مشغول فعالیت می باشند.

 

منبع