شهردار شهر جدید پرند از کسب درجه ۵ توسط این شهرداری و ابلاغ رسمی آن از سوی وزارت کشور خبر داد.

بهروز کاویانی بابیان اینکه لازمه تحقق برنامه‌های شهرداری پرند در سال جاری داشتن مدیریت جهادی است، اظهار داشت: قبل از اینکه بحث مدیریت جهادی مورد تأکید ما قرار بگیرد باید بر فرهنگ جهادی نیز تکیه داشته باشیم زیرا مدیریت جهادی در سایه فرهنگ جهادی معنی و مفهوم پیدا می‌کند.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جاری به‌عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری گفت: بدون شک موضوع مدیریت جهادی موضوع سال ۹۳ نیست بلکه مدیریت جهادی موضوعی است که از زمان‌های گذشته و در دوران مقدس با آن روبه‌رو بودیم و تنها باید نسبت به شناسایی زمان و مکان آن دقت کنیم تا بتوان در راستای فرهنگ‌سازی و پیشرفت گام برداشت.

شهردار پرند به مهر گفت: مدیریت جهادی خودباوری است که باید به آن ایمان داشت تا تحقق یابد و مجموعه مدیریت شهری نیز ایمان دارد که این کار را تحقق می‌بخشد.

کاویانی با اشاره به تلاش‌های این شهرداری از زمان روی کار آمدن مدیریت جدید برای ارتقا درجه گفت: سه شاخصه اساسی و مهم ازجمله جمعیت، تقسیمات کشوری و بودجه در نحوه و چگونگی بررسی ابلاغ افزایش درجه شهرداری‌ها کشور مورد تجزیه‌وتحلیل کارشناسان تخصصی وزارت کشور قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: شهرداری پرند با توجه به تازه تأسیس بودن دارای درجه ۱ بود که خوشبختانه با تلاش مجموعه مدیران و کارکنان و حمایت‌های فراوان شورای اسلامی شهر توانستیم در این مدت کوتاه یک‌ساله درجه ۵ شهرداری را دریافت کنیم.

شهردار پرند کسب درجه ۵ شهرداری را ارزشمند دانست و گفت: افزایش ۵ پله‌ای شهرداری با امضای وزیر کشور ابلاغ‌شده است و این موضوع برکات بسیار فراوانی در امر خدمت‌رسانی بیشتر به مردم فراهم می‌آورد.

کاویانی با تأکید بااینکه مدیریت جهادی موردنظر مقام معظم رهبری همواره در مسیر خدمت به مردم تحقق می‌یابد، تصریح کرد: کسب درجه ۵ برای شهرداری میزان بودجه و سهم شهرداری و شهر جدید پرند را بیش از گذشته از اعتبارات ملی و استانی افزایش می‌دهد و معتقدیم تمام این هزینه باید صرف آبادی هر چه‌بهتر شهر و در مسیر ایجاد درآمد پایداری شهری به کار گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: شهر تازه تأسیس پرند که تنها ۲ سال از زمان فعالیت شهرداری را پشت سر می‌گذارد تاکنون به توفیقات بسیار خوبی دست‌یافته که در این میان ارتقا ۵ درجه‌ای شهرداری از مهم‌ترین این توفیقات بوده است.

 

این خبر در تاریخ 93/06/10 در هفته نامه سایه تهران به چاپ رسیده است برای دیدن خبر در سایت این نشریه روی عکس کلیک کنید

 

 

این خبر در تاریخ 93/06/10 در روزنامه وطن امروز به چاپ رسیده است برای دیدن خبر در سایت این نشریه روی عکس کلیک کنید

منبع