با حضور معاون وزیر مسکن و شهرسازی، ظهر امروز ‌۱۳۷۰۰ واحد مسکن مهر و همچنین دومین کلانتری شهر جدید پرند افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در این مراسم معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید بابیان اینکه دولت برای رفع کمبودهای اموری همچون فضاهای آموزشی و درمانی و رفاهی در مسکن مهر تلاش می‌کند گفت: با همکاری و مشارکت دستگاه‌های ذی‌ربط و بخش خصوصی درصدد جبران این کمبودها هستیم.

نریمان افزود: اکثریت واحدهای مسکن مهر تا پایان امسال واگذار و باقیمانده واحدها در نیمه ۹۴ تحویل می‌شود.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی هم در این مراسم گفت: به‌منظور تأمین خدمات زیر بنایی و رو بنایی مسکن مهر پرند ۲ کارگروه تشکیل و مقرر شد ۴ واحد آموزشی جدید در پرند تا اول مهر تحویل داده شود.

احمد مهرآبادی افزود: بر این اساس برای تکمیل واحدهای مسکن مهر کشور که به دلیل برخی خدمات مانند: آب، برق، یا گاز، نیمه‌کاره مانده‌اند، ۵۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده‌شده است.

نکته قابل‌توجه در این مراسم اینکه به گفته مالکین واحدهای مسکونی، تعداد زیادی از این واحدها فاقد انشعابات آب و برق می‌باشند و دیگر اینکه فقط ساختمان کلانتری افتتاح شد و بنا بر اظهارات مسئولان نیروی انتظامی پس از تکمیل شدن ساختمان و نصب انشعابات و تأسیسات زیربنایی و تأمین تجهیزات و امکانات مربوطه این کلانتری در هفته ناجا به بهره‌برداری نهایی خواهد رسید.

 

این خبر در تاریخ 93/06/06 در روزنامه ایران به چاپ رسیده است برای دیدن خبر در سایت این نشریه روی عکس کلیک کنید

منبع